Świadczenie DOBRY START

W związku z nowym okresem ustalania uprawnień do świadczeń uprzejmie informujemy, że od 1 lipca 2020 r. można składać wyłącznie elektronicznie wnioski o świadczenie "Dobry Start".

Od 1 sierpnia 2020 r. wnioski o świadczenie  "Dobry Start" można składać w formie papierowej w siedzibie Urzędu Gminy Rzgów, ul. Konińska 8, 62-586 Rzgów, pokój nr 6.

Informujemy również, że nie ma konieczności składania nowych wniosków o świadczenie wychowawcze 500+. Świadczenie to przyznane jest do 31 maja 2021 r. i dopiero w roku 2021 będą przyjmowane wnioski o kontynuację tego świadczenia.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/rodzina/dobry-start